SnapPea

2.69.0.5457

4.0

2

Bilgisayarınızdan Android'inizi yönetin

104.9k

Bu uygulamayı oyla

SnapPea, bilgisayarınızdan Android'inizi keşfetmeniz için size fırsat sunar, tüm uygulamalarınızı yönetmenizi ve dosyaları transfer etmenizi kolaylaştırır. Bu ulaşılabilir ve etkili aracı kullanarak telefonunuzu ya da tabletinizi kontrol edebileceksiniz.

Program, her türlü olanağı sunar: kişilerinizi, müzik ve fotoğraflarınızı masaüstünün rahat ortamından organize edebilir, mesajlar yazıp gönderebilir ya da iTunes'dan Android'inize tek bir tıkla müzik gönderebilirsiniz böylece müzikleriniz her daim sizinle olur.

SnapPea, Android için muhteşem bir eş zamanlayıcıdır. Telefonunuza ya da tabletinize sürükleyip bırakarak masaüstünden uygulamalar yükleyebilirsiniz - bu kadar basit. Ayrıca, her iki cihazdan da onları kurmak/kaldırmak mümkün.

SnapPea ayrıca, hiç bir şeyi kaybetmeyin diye akıllı telefonunuz ya da tabletiniz üzerinde yer alan bilgilerin kopyasını oluşturur.

Kısacası, cihazlarını daha kolay bir şekilde yönetmek amacıyla bilgisayarlarını kullanmak isteyen bir Android kullanıcısı için pratik bir araçtır.
Uptodown X